Замовити зразки

Вибір правильного зварювача лотків для вашого бізнесу

Зварювач для лотків, іменований фахівцями в Україні як трейсилер, відноситься до розряду спеціалізованого обладнання. Суть роботи таких апаратів полягає у герметичному пакуванні пластикових контейнерів за допомогою плівки. Використовуються зварювачі у Києві та інших містах у харчовій промисловості на виробництві, у супермаркетах та магазинах, а також у сфері громадського харчування.

Типи зварювачів та їх особливості

Функціонування пристроїв цього виду передбачає принцип склеювання термопластичних матеріалів під впливом високих температур. З погляду принципу роботи можна виділити ручні та автоматичні типи зварювачів. Перший варіант має мінімальний набір опцій, дозволяючи одночасно обробляти від одного до декількох лотків. Має компактні розміри, тому часто використовується у невеликих магазинах чи закладах харчування. Для упаковки товару слід помістити лоток у матрицю, укрити плівкою та прикрити запаювальну кришку. До цього сегменту обладнання відноситься зварювач для лотків TE-39 FORPACK, який зазвичай купують для невеликих торгових точок.


Що ж до другого формату – автоматизованих моделей, то їх функціонал та можливості набагато ширші. Порівняння зварювальників цього виду з ручними вказує на затребуваність у виробничій сфері або у великих торгових компаніях. У свою чергу, вони класифікуються наступним чином:

  • Напівавтоматичні трейсилери. Передбачають підлогове або настільне встановлення та автоматичну подачу плівки з герметизацією. Оператор тільки укладає та вилучає лотки.
  • Автоматичні машини для запаювання готових лотків. Цей тип обладнання дозволяє працювати з більшими обсягами продукції. Основні їх технічні характеристики припускають повністю автоматизовані процеси без участі людини.

Найпопулярнішими вважаються напівавтоматичні моделі, які вдало поєднують у собі ергономіку форми, оптимальну вартість та ефективність у роботі. Багато модифікацій доповнюються корисними опціями – такими як різання по периметру, електромагнітне блокування, запечатування картонних лотків великого розміру.

Технічні характеристики та функціональність

На що звернути увагу під час вибору трейсилерів? У процесі вибору обов'язково враховуються перелічені вище чинники, і навіть інші показники.

Насамперед, приймаючи рішення купити зварювач для лотків, потрібно знати кількість продукції, що обробляється. Найбільш продуктивними вважаються автоматичні моделі, але багато сучасних підприємств з великою ефективністю застосовують і напівавтоматичні варіації.

На вибір обладнання для пакування також впливає специфіка матеріалу для виготовлення лотків. У ситуації, коли потрібно працювати з різним форматом пакувальної сировини, можна придбати зварювач для лотків універсальний TE-46 FORPACK, який відмінно справляється з папером, алюмінієм та деякими видами пластику. Щодо функціональності обладнання слід зазначити наступний потенціал трейсилерів:

  • наявність вакуумування або використання модифікованого газового середовища;
  • можливість індивідуального підбору контейнерів з урахуванням типу упакованого продукту;
  • мобільність для підлогових моделей;
  • якісне запаювання лотка навіть при попаданні жиру на його краї.

Велике значення має компактність устаткування. Настільні модифікації займають мало місця і при необхідності легко переносяться на інший об'єкт. Також на вибір впливає комплектація пристроїв. Як правило, у вартість можуть входити і тримачі, реле часу, маркувальні елементи та інше.


Висновок

Як вибрати зварювач лотків? Базовим критерієм у цьому випадку має бути безпека в обслуговуванні. Окрім ціни та технічних даних, також бажано брати до уваги захисні опції конкретної моделі. Якщо має бути робота з рулонним матеріалом, то тоді потрібно вибирати пристрій з ножами для різання плівки. За потреби інтенсивної роботи актуальними стануть модифікації у металевому корпусі. Для роботи з рідинами знадобиться камерний вакуумний формат.