Замовити зразки

Навіщо потрібне запаювання лотків: Просте пояснення переваг

Кожен без винятку споживач хоче бути впевненим як продукт, який він купує у магазині. Велика увага в процесі пошуку товару приділяється його зовнішньому вигляду, адже 80% інформації надходить до мозку людини через зір. Саме тому всі виробники харчової продукції, а також реалізатори товару на місцях приймають рішення замовити спеціальне обладнання для запаювання лотків, за допомогою яких кінцевий продукт набуває так званого товарного вигляду. Суть його роботи полягає у герметичній закупорці пластикових або плівкових контейнерів з використанням плівки.

Навіщо потрібна запаювання лотків? Відповіді це питання вирішують відразу кілька завдань. Це і збільшення терміну зберігання продуктів без втрати їхнього товарного вигляду, і зручне використання для покупців. Як вибрати якісні запаяні лотки? У цьому випадку фахівці можуть підказати кілька важливих моментів, які обов'язково потрібно враховувати перед тим, як купувати техніку та сировину для роботи на ній.

Як запайка допомагає продовжити термін придатності та зберегти якість продуктів

Кожен із харчових продуктів має свій термін зберігання у звичайних умовах, який чітко позначений загальновизнаними стандартами. Однак при цьому потрібно дотримуватись певних правил їх транспортування та збереження. Як правило, супермаркети та магазини знають найкращі способи зберігання продуктів у запаяних лотках, а тому пропонують своїм покупцям товар відмінної якості.

Здійснювати зварювання можна за допомогою різних технологій – все залежить від специфіки діяльності компанії та від обраного обладнання. Наприклад, магазини часто здійснюють запечатування вологих продуктів: безпека та свіжість у цьому випадку для них є у пріоритеті. Що ж до великого виробництва в Україні, то вони зазвичай користуються обладнанням у вигляді вакуумного зварювача. Як правило, такий формат підходить для рибної, м'ясної та молочної продукції. Режими їх роботи передбачають таке:

  • просто запаювання лотків та контейнерів;
  • запаювання після створення вакууму в ємності;
  • впорскування газів, створення МГС та запаювання;
  • створення скін-упаковки.

Цей формат відрізняється універсальністю та ефективністю, оскільки застосування спеціальних газів дозволяє суттєво продовжити безпеку продукту. Для них рекомендовано купувати оптом спеціальні вакуумні лотки: збереження свіжості продуктів протягом певної кількості часу в цьому випадку буде забезпечено.

Безпека та зручність: переваги для споживачів

Свіжість та ідеальна зовнішність продуктів харчування – не єдині позитивні моменти, на які можна розраховувати, застосовуючи на практиці технології запаювання лотків: гарячий vs. холодний спосіб. До інших особливостей виробники відносять таке:

  • надійний захист від впливу довкілля;
  • відмінна безпека смаку, кольору та аромату;
  • можливість порційної фасування – ці переваги запаювання лотків для продуктів дуже важливі для людей, які купують потроху;
  • доступна ціна товару – секрети ефективної запаювання лотків дозволяють знизити вартість через раціональне використання сировини;
  • правильна організація зберігання холодильника.

Використання запаяних лотків дозволить значно продовжити термін зберігання, що дуже важливо для продажу в магазинах.