Замовити зразки

Чи безпечні пластикові контейнери для мікрохвильової печі?

В даний час все більше людей користуються послугами компаній з доставки їжі. Доставка їжі зобов'язана своєю популярністю зручності та економії часу, а найчастіше і грошей. Якщо ви замовляєте готову їжу, вам, ймовірно, цікаво, як її розігрівати. З цієї статті ви дізнаєтеся, чи можна ставити пластикові контейнери в мікрохвильову піч.

Чи можна ставити пластик у мікрохвильову піч?

Паперові пакети та пластикові коробки, в яких можна розігрівати їжу, маркуються відповідним чином. Найчастіше це символ мікрохвильової печі або трьох хвиль поруч один з одним. А як справи з контейнерами, в яких харчування подається в громадському харчуванні? Специфіка галузі та спосіб подачі страв зумовлюють необхідність використання рішень, які будуть зручними для клієнта. Ось чому більшість упаковок для закладу громадського харчування можна легко поставити в мікрохвильову піч і розігріти їжу всередині. Хорошим прикладом ящиків, які підходять для доставки їжі та розігріву її в упаковці, є вироби для зварювання з поліпропілену або целюлози на сайті ForPack.

Як розігріти їжу у контейнері?

Їжу слід розігрівати відповідно до інструкції на упаковці. Одні контейнери не пристосовані до перепадів температури, інші витримують температуру до 150 градусів, деякі навіть до 220 градусів. Слід пам'ятати, що той факт, що коробка не має дефектів або пошкоджень після нагрівання, не означає, що коробка не виділяє токсичних для нашого здоров'я речовин. Якщо на упаковці немає інформації про термічну обробку, їжу варто перекласти з контейнера в інший посуд і лише потім піддавати термічній обробці.

Що робити, щоб їжа не втрачала смаку при повторному розігріві?

Мікрохвильове нагрівання особливо хрустких і сухих продуктів зазвичай викликає додаткове випаровування з них води. В результаті змінюється їх смак та консистенція. Щоб цього не сталося, такі продукти можна акуратно збризкати водою. Крім того, хвилі, що випромінюються мікрохвильовою піччю, проникають у предмети лише до 2,5 см, тому, якщо їжа трохи більша за обсягом, не забувайте час від часу її перемішувати.

Якими мають бути контейнери для продуктів?

Контейнери, в яких ми доставляємо або зберігаємо продукти, повинні бути належним чином пристосовані до цього. Слід забезпечити їх достатню стійкість до механічних, хімічних та високих температур. Найкраще, якщо вони призначені для контакту з харчовими продуктами. В іншому випадку вони можуть змінити смак та аромат їжі. Якщо виробник не промаркував свої контейнери належним чином, немає гарантії, що вони не виділятимуть небезпечні речовини або мікропластики в їжу. Інформація про те, що ємність можна ставити в мікрохвильову піч завжди повинна бути на упаковці.

З чого виготовлені контейнери для мікрохвильової печі?

Упаковка, призначена для розігріву їжі, використовується більшістю компаній, пов'язаних із гастрономією. Вони виготовлені з поліпропілену, дерева та цукрової тростини. Кожне з цих рішень має свої переваги та недоліки, а також конкретні показання до застосування. Щоб бути впевненими, що наша упаковка придатна для розігріву та зберігання продуктів, краще вибирати спеціальні контейнери для вакуумування. Чим вони відрізняються?

Контейнери для громадського харчування ForPack

Герметичні бокси для громадського харчування ForPack – чудовий вибір як для споживачів, так і для виробників. Вони повністю безпечні, одноразові та зручні, а пристосувати їх до характеру тієї чи іншої продукції не проблема, адже вони бувають різних форм та форм. Таким чином, ви можете подати вечерю з кількох інгредієнтів, суп, салат з окремо упакованою заправкою або йогурт із мюслі. Завдяки щільному та швидкому закриттю контейнера нічого не проллється та не роздруковується під час транспортування. Контейнери доступні в різних кольорах - чорному, білому та прозорому, у трьох відділеннях та кількох висотах на вибір.

Переваги герметичних контейнерів:

  • ущільнювальні контейнери та лотки виготовлені з безпечних для здоров'я матеріалів та повністю придатні для вторинної переробки або компостування,
  • вони гарантують 100% безпеку для людей, які їх використовують,
  • вони довго зберігають тепло, тому якщо ми їмо їжу відразу після доставки, немає необхідності її розігрівати,
  • можна розігріти в них їжу в мікрохвильовій печі,
  • немає необхідності використовувати та мити додатковий посуд,
  • вони бувають різних форм - підноси, контейнери з перегородками, миски, чашки або коробки,
  • вони дуже зручні, їх можна взяти із собою на роботу чи до школи.

Незалежно від ваших потреб, контейнери стануть правильним вибором для пакування вашої продукції та якісної безпеки їжі. У виборі оптимального варіанта лотків для вашого закладу вам зможуть допомогти менеджери компанії Форпак – найкраща якість офіційного дилера для вашого бізнесу.