Замовити зразки

Оплата і доставка

Доставка по території України

Виберіть потрібний товар на нашому сайті і ми доставимо його до Вашого населеного пункту.

Доставляємо перевіреними перевізниками:

- Нова Пошта;

- Delivery;

- Укрпошта.

Ви можете забрати товар на складі перевізника, або ж замовити кур’єрську доставку. Ми беремо на себе відповідальність за цілісність та якість товару. Окрім того, всі товари застраховані.

ForPack надає покупцю можливість:

- перевірити товар на наявність дефектів;

- оцінити його зовнішній вигляд;

- звірити комплектацію;

- відмовитись від товару, у випадку якщо він не відповідає заявленим компанією характеристикам, або ж має дефекти.

Зверніть увагу! Доставка по території України здійснюється лише за умови повної попередньої оплати товару, крім послуги “Післяплата”. Вартість доставки сплачує одержувач.

Доставка у межах Києва

Служба доставки компанії ForPack доставить потрібний Вам товар за вказаною адресою у зазначений Вами час. Зробіть замовлення до 12:00 та отримайте товар у той же день (якщо товар є в наявності), або ж на наступний день, якщо замовлення здійснене після 12:00. Служба доставки працює з понеділка по суботу.

Замовлення на суму більше 10 000 грн доставляються безкоштовно. Вартість доставки товарів загальною вартістю до 10 000 грн становить 500 грн.

Додатково Ви можете узгодити та замовити послуги:

- доставки обладнання прямо в приміщення;

- підключення;

- пуско-налаштуванні роботи.

Ціна та спосіб оплати обговорюється попередньо з менеджером.

Отримувач має право відмовитись від товару, якщо він не відповідає вказаним характеристикам.

ОПЛАТА

ForPack пропонує своїм клієнтам декілька способів оплати товару:

Готівковий розрахунок. Ви можете оплатити товар в офісі нашої компанії, через експедитора при доставці у м. Київ, або ж скористатися послугою “Зворотня доставка” компанії “Нова Пошта”.

Готівкова оплата за банківськими реквізитами. У цьому випадку Вам не потрібно буде сплачувати відсоток за перерахування. Користуючись таким способом оплати, Ви мусите вказати найменування товару та точну вартість. Зверніться до нашого менеджера і він надасть Вам усю необхідну інформацію.

Покупець отримує: товарний чек, договір купівлі-продажу, гарантійний талон, документи до товару.

Безготівковий розрахунок для фізичних осіб. Для цього Вам необхідно скористатися міжнародною системою Liqpay. Для оплати підійде будь-яка карта, що підтримує міжнародні перекази (Visa, MasterCard).

Юридичним особам та ФОП крім стандартного пакету документів (товарний чек, договір купівлі-продажу, гарантійний талон, документи до товару) компанія надає видаткову накладну та податкову накладну (для юридичних осіб).