Замовити зразки

Гарантія

Справність обладнання та його безперебійна робота - це наша відповідальність!

Ми, як команда професіоналів, яка має великий досвід в оснащенні підприємств харчової промисловості та об’єктів харчування професійним обладнанням, гарантуємо Вам, як Покупцеві, якісне обслуговування техніки на період дії гарантії та після закінчення терміну її дії.

Купуючи обладнання в компанії ForPack Ви отримаєте перевірене, надійне обладнання за вигідними цінами з гарантією від виробника,  але й за потреби зможете отримати консультацію від наших спеціалістів.

ForPack пропонує своїм партнерам продовжити гарантійний термін шляхом укладання договору між Клієнтом та компанією на технічне обслуговування устаткування. Такий договір передбачає усунення дефектів та несправностей, які не є наслідком недотримання правил монтажу, експлуатації та зберігання обладнання Покупцем.

Зверніть увагу! Огляд, очищення, змащування, натяг ремнів, регулювання - це роботи, які не покриваються гарантією, але можуть надаватися нашими спеціалістами шляхом укладання окремого договору з обговоренням вартості та термінів виконання ремонтних робіт.

Важливо зазначити, що перед введенням в експлуатацію обладнання Клієнт зобов’язаний ознайомитись з інструкцією, оскільки несправності, що виникли через порушення правил експлуатації усуваються коштом Покупця і не покриваються гарантією.

Гарантійні зобов'язання:

Компанія ForPack надає послуги з заміни запчастин на обладнанні та надає гарантію на 6 місяців. Ця гарантія стосується лише заміненої деталі та вузлів, але не поширюється на все обладнання.

У разі несправності заміненої деталі, що виникла з вини виробника компанія ForPack проводить заміну деталі та усуває несправності у сервісному центрі.

Важливо! Для проведення ремонтних робіт Клієнт зобов’язаний мати гарантійний талон з актуальним терміном гарантії, зазначеною датою продажу, штампу та підпису. Ремонтні роботи проводяться коштом Покупця, якщо несправності виникли у результаті:

- недотримання інструкції;

- використання обладнання не за призначенням;

- у результаті удару;

- через стихійне лихо та зберігання обладнання при температурі нижче 3°C;

- через невідповідність параметрів електромережі;

- у результаті потрапляння в обладнання сторонніх предметів та речовин;

- у випадку проведення ремонтних робіт особами, що не мають відношення до компанії ForPack;

- гарантії не поширюються на пошкодження скляних частин обладнання і ламп підсвічування, підведені водопровідні шланги, гумові ущільнення.